LOUX GNC 3on3 «ΔΥΤΙΚΗ ΑΧΑΪΑ 2024»: Τρίποντα στην Κάτω Αχαΐα! – Φωτογραφίες
Η Δυτική Αχαΐα γέμισε με δεκάδες μπασκετικά χαμόγελα μετά την αγωνιστική και οργανωτική επιτυχία του τουρνουά LOUX GNC 3on3 «ΔΥΤΙΚΗ ΑΧΑΪΑ 2024»!
![LOUX GNC 3on3 «ΔΥΤΙΚΗ ΑΧΑΪΑ 2024»: Τρίποντα στην Κάτω Αχαΐα! - Φωτογραφίες Αχαϊα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/04/440320862-761337696143129-6017158883582000374-n-873x432.webp)
Το βράδυ του Σαββάτου (26/4) ολοκληρώθηκε στην Δυτική Αχαΐα, ένα πλήρως… μπασκετικό διήμερο, με το LOUX GNC 3on3 | ΔΥΤΙΚΗ ΑΧΑΪΑ 2024, να συγκεντρώνει όλα τα βλέμματα! Εκατοντάδες φίλοι του αθλήματος, μικροί και μεγάλοι, γυναίκες και άνδρες, διασκέδασαν, παίζοντας μπάσκετ, στα courts του GNC 3on3, στο πιο κεντρικό σημείο της Δυτικής Αχαΐας, την Πλατεία Παπαγιαννοπούλου! Την παράσταση «έκλεψαν» οι μικροί φίλοι του μπάσκετ με αναπηρία, που πριν την έναρξη των τελικών, πέρασαν στο κεντρικό court και αποθεώθηκαν!
Νικητής στον διαγωνισμό τριπόντων: Σταύρος Στεφανής
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News