Μεγάλη διάκριση για την Ελένη Αντωνίου
H διαιτητής που ανήκει στο δυναμικό της Αχαΐας, ψηφίστηκε από τους παίκτες που αγωνίζονται στο πρωτάθλημα της Σούπερ Λίγκα 2
![Μεγάλη διάκριση για την Ελένη Αντωνίου την](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/09/eleni_antonioy-660x400-1.jpg)
Μεγάλη επιτυχία για την Ελένη Αντωνίου που ανήκει στην ΕΠΣ Αχαΐας, καθώς ψηφίστηκε από τους αρχηγούς των ομάδων της Σούπερ Λίγκ 2 ως κορυφαία διαιτητής της κατηγορίας και αύριο πριν την έναρξη του αγώνα μπαράζ Βέροια- Λεβαδειακος θα τιμηθεί από την διοργανώτριά αρχή.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News