Μεγάλο το ενδιαφέρον στον φιλέ, όλοι οι διαιτητές!

VOLLEY

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των Εθνικών πρωταθλημάτων βόλεϊ για το διάστημα 11-13 Νοεμβρίου έχουν ως εξής:

Volley League – 4η αγωνιστική

Παρασκευή 11 Νοεμβρίου 2022

Γυμναστήριο ΔΑΚ Καλυβίων, 18.00: Φ.Ε.Σ.Αριστοτέλης – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Πορτοκαλίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Βένος, Χανός, Γραμματεία: Συρομάχου.

Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2022

Γυμναστήριο Β.Α.Κ. Ηρακλείου, 17.00: Ο.Φ.Η. – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Αγγελίδης, Καραπουλάκης, Παρατηρητής: Βλαχάκης, Επόπτες: Μανωλάκης, Συκάς, Γραμματεία: Αβραμοπούλου.

Γυμναστήριο Αγίου Θωμά Μαρούσι (κεκλεισμένων θυρών), 21.15: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ
Διαιτητές: Βουδούρης, Γεροθόδωρος, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Αρβανίτης, Βαρατάσης, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Γυμναστήριο Ζηρίνειο Κηφισιάς, 21.30: Α.Ο.Π.Κηφισιάς – Α.Ο.Ν.Σ.Μίλων
Διαιτητές: Κουτσούλας, Ράντσιου, Παρατηρητής: Ιορδανίδης, Επόπτες: Κατσιάρας, Τσίτσικας, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2022

Γυμναστήριο Αλέξανδρος Νικολαΐδης Πολίχνης 18.00: Πήγασος Πολίχνης – Α.Σ.Άθλος Ορεστιάδας
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Βασιλειάδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Λούμσι, Παπαδοπούλου, Γραμματεία: Δεληκωστίδου.

Volley League Γυναικών – 5η αγωνιστική

Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2022

PAOK Sports Arena, 17.00: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Ισκάς, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Επόπτες: Σταυρίδου, Παπαδοπούλου, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Γυμναστήριο Μίκρας 18.00: Α.Σ. Άρης – Ζ.Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Κατσιούλης, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Θεμελής, Επόπτες: Βασδέκης, Ψύχου, Γραμματεία: Πασπάλα.

Γυμναστήριο «Χαλκιοπούλειο» 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 – Α.Ο. Αιγάλεω
Διαιτητές: Φραγκάκης, Κουτσής, Παρατηρητής: Παναγής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Γούβαλη.

Γυμναστήριο «Απ. Κόντος» 18.45: Α.Ε.Κ. – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Μουλά Λ., Παρατηρητής αγώνα: Πέρρος, Παρατηρητής διαιτησίας: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Παυλάκης, Κώτσιας, Γραμματεία: Τρίκκα.

Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ Σαντορίνη, 19.00: Α.Ο. Θήρας – Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Ονόπας, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Δρόσος, Σαμοθράκης, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Γυμναστήριο «Μ. Μερκούρη», 20.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Νικάκης, Γεωργιάδης Στ., Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Τρίκκας, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Νικολάου.

Pre League Ανδρών – 2η αγωνιστική

Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2022

Παραλίας, 16.00: Α.Ο. Καλαμάτα 80 – Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Χανδρινός, Παρατηρητής: Τσουμελέας.

ΚΑΠΠΑ 2000, 18.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Α.Ο. Αιγιαλέων
Διαιτητές: Τσιούλα, Τοσουνίδης, Παρατηρητής: Σιδηράς.

Στ. Καλαϊτζής, 18.30: Α.Σ. Πανερυθραϊκός – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Πρέντζας, Τόλιος, Παρατηρητής: Καπάνταης.

Σοφία Μπεφόν, 18.30: Α.Ο. Φλοίσβος – Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής
Διαιτητές: Μαυράκης, Μάλφας, Παρατηρητής: Πολίτης.

Pre League Γυναικών – 5η αγωνιστική

Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2022

Π. Σαλπέας, 14.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Χ.Α.Ν.Θ.
Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Παπαγιαννόπουλος, Παρατηρητής: Παπαδόπουλος.

Α. Βαρίκας, 15.30: Γ.Σ. Πανιώνιος – Α.Π.Σ. Αίας
Διαιτητές: Μαλλιάρα, Προκοπίου, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.

Βότση, 18.00: Α.Π.Σ. Ναυάρχου Βότση – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Διαιτητές: Δημητρίου, Κουκουμάκας Π., Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

Π. Νικολαΐδης, 18.30: Ο.Φ.Α. Απολλώνιος – Α.Σ.Π. Κόρινθος
Διαιτητές: Βελώνης, Παπαχατζής, Παρατηρητής: Ρίγκος.

Παραλίας, 19.00: Απόλλων Καλαμάτας – Φ.Ο. Βριλησσίων
Διαιτητές: Κτενάς, Σπίνας, Παρατηρητής: Τομαράς.

Κυμίνων, 19.00: Α.Σ. Μακεδόνες – Α.Σ. Ελπίς
Διαιτητές: Μαυρίδης, Μπέλλος, Παρατηρητής: Κουκουμάκας Ν..

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – 3η αγωνιστική

Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2022

Σελεπίτσαρι, 17.30: Α.Ο. Ιωνικός – Α.Σ.Π. Γλυφάδας, Διαιτητές: Διαμάντης, Ιωάννου.

Ολυμπιάδος, 18.00: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς – Γ.Σ. Πανιώνιος, Διαιτητές: Γεράνιος, Γκόλφης.

Ν. Παξιμαδάς, 18.30: Γ.Σ. Πετρούπολης – Γ.Σ. Κερατέας, Διαιτητές: Κατσούλης, Βέντρας.

Νεάπολης Μυτιλήνης, 19.00: ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – Σ.Φ.Π. Χανίων, Διαιτητές: Χατζηβασιλείου, Τσούρμας.

1ο Γυμν. Ρέντη, 19.00: Α.Ε. Αρμενίων – Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος, Διαιτητές: Κατερλή, Κουρπανίδης.

Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2022

Λίντο, 14.30: Γ.Ε. Ηρακλείου – Α.Σ. Κόροιβος, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Μανωλάκης.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – 3η αγωνιστική

Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2022

Δ.Α.Κ. Φλώρινας, 16.30: Α.Π.Σ. Ήφαιστος – Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου, Διαιτητές: Χανός, Σαρακινίδης.

Δ.Α.Κ. Ξάνθης, 18.00: Α.Σ. Ερμογένης – Ε.Α. Λαρίσης, Διαιτητές: Κυριακίδης, Παπαβασιλείου.

Ε.Α.Κ. Νεάπολης, 18.00: Α.Σ. Μακεδονικός – Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής, Διαιτητές: Δρανίτσας, Μπουκουβάλα.

Πανοράματος, 18.30: Α.Ε.Ν. Πανοράματος – Α.Ο. Καβάλας, Διαιτητές: Σταυρίδης Στ., Αβραμίδης.

Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2022

Ιωαννίνων, 18.00: Γ.Σ. Πανηπειρωτικός – Χ.Α.Ν.Θ., Διαιτητές: Τζελέτας, Γκοργκόλης.

Μ. Παρασκευόπουλος, 18.00: Μ.Γ.Σ. Εθνικός – Α.Σ. Ελπίς, Διαιτητές: Ιωαννίδης, Παπαχρήστου.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – 3η αγωνιστική

Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2022

Α’ Ηλιούπολης, 13.30: Γ.Σ. Ηλιούπολη – Α.Ε. Αγ. Παρασκευή, Διαιτητές: Μαυρικίδου, Οικονόμου Μ.

Ζηρίνειο, 15.00: Γ.Σ.Κ. Ηρακλής – Α.Ε. Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Ζαρμπίνης, Σταθοπούλου.

Νέο Κορυδαλλού, 18.00: Α.Γ.Σ. Άρτεμις – Α.Ο. Ιωνικός, Διαιτητές: Παπαθανασίου, Μπάμπαλης.

Κροίσος Πέρσης, 19.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Χαμπιλού, Γεωργοπούλου.

Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2022

Μ. Μερκούρη 16.00: Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου – Γ.Σ. Αστέρας Αγ. Δημητρίου, Διαιτητές: Κουνδουράκη, Σπαντίδακη.

Απόλλωνος, 17.00: Α.Σ.Π. Απόλλων – Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης, Διαιτητές: Πετούσης, Λάμπρου.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – 3η αγωνιστική

Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2022

Αγριάς Βόλου, 18.00: Α.Σ. Αργώ Βόλου – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Παρασκευάς, Σκορδαρά.

Σταυρούπολης, 18.00: Ε.Ο. Σταυρούπολης – Ε.Α. Λαρίσης, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Κοτσικάρη.

Νεάπολης Λάρισας, 18.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά, Διαιτητές: Χουλιαρόπουλος, Μπατσίλα.

Δ.Α.Κ. Πρέβεζας, 18.00: Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας – Ο.Π.Α.Θ. Περσέας, Διαιτητές: Αποστόλου, Φλούδας.

Μ. Παρασκευόπουλος, 18.00: Γ.Σ.Γ. Νίκη – Π.Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Τονονίδης, Σκαρλατούδη.

Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2022

Ιωαννίνων, 20.00: Α.Σ. Γιάννενα – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Φλούδας, Αποστόλου.

Ακολουθείστε τις ειδήσεις του pelop.gr στο

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ