Μένει και ο Χ. Ράντος στον Κεραυνό!
Ακόμα μία παραμονή προπονητή σε πάγκο ομάδας Α’ Κατηγορίας
![Μένει και ο Χ. Ράντος στον Κεραυνό! Κεραυνό](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/05/350798792-262267739672437-7652408322581236636-n-873x432.jpg)
Η διοίκηση του Κεραυνού Αγίου Βασιλείου ανακοινώνει ότι έχει έρθει σε συμφωνία με τον προπονητή Χάρη Ράντο ο οποίος θα συνεχίσει και τη νέα αγωνιστική περίοδο στον πάγκο της ομάδας. Στο πλευρό του θα συνεχίσει επίσης ο συνεργάτης του και προπονητής φυσικής κατάστασης Νίκος Κατσαρέλης.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News