Μετατέθηκε πάλι η συνεδρίαση της ΕΕ της ΕΠΟ!
Πάντως, αύριο (18/7) στις 13.00 είναι προγραμματισμένο το ΔΣ της Super League 2
![Μετατέθηκε πάλι η συνεδρίαση της ΕΕ της ΕΠΟ! συνεδρίαση](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/05/epo-1021x576-1-e1612872427355-873x432.jpg)
Ούτε την Τρίτη (19/7) θα πραγματοποιηθεί η συνεδρίαση της Εκτελεστικής Επιτροπής της ΕΠΟ. Σύμφωνα με πληροφορίες, μετατέθηκε για την Παρασκευή, οπότε η αγωνία για τις αποφάσεις που αφορούν το ελληνικό ποδόσφαιρο, αλλά και την Παναχαϊκή, κορυφώνεται.
Πάντως, αύριο (18/7) στις 13.00 είναι προγραμματισμένο το ΔΣ της Super League 2 όπου θα συζητηθεί η ημερομηνία κλήρωσης του πρωταθλήματος, αλλά και η προκήρυξη για τη σεζόν 2022-2023.
Από τη στιγμή που η απόφαση θα είναι για άνοδο περισσότερων ομάδων στη SL1, θα ακολουθήσει την Παρασκευή η συνεδρίαση της Εκτελεστικής Επιτροπής της ΕΠΟ.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News