Μία «5άδα» από πρώην της Παναχαϊκής σε πάγκους Super League 2
Οφρυρόπουλος, Παπαδόπουλος, Φυντάνης, Καβακάς, Αντωνίου
![Μία «5άδα» από πρώην της Παναχαϊκής σε πάγκους Super League 2 της](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/07/%CE%91%CE%95%CE%9A-%CE%A3%CF%89%CE%BA%CF%81%CE%AC%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%9F%CF%86%CF%81%CF%85%CE%B4%CF%8C%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%82-840x470-1-840x432.jpg)
Το πρωτάθλημα της Super League 2 ξεκινά και στους πάγκους τεσσάρων ομάδων βρίσκονται προπονητές που στο παρελθόν έχει θητεύσει στην Παναχαϊκή.
Συγκεκριμένα στα Τρίκαλα ο Τίμος Καβακάς στην ΑΕ Λάρισας ο Ηλίας Φυντάνης, στην ΑΕΚ Β’ ο Σωκράτης Οφρυδόπουλος, στα Χανιά ο Νίκος Παπαδόπουλος και στη Ρόδο ο Σωτήρης Αντωνίου.
Ακόμη στη Βέροια είναι ο Παύλος Δερμιτζάκης, που στο παρελθόν έχει εργαστεί στον Παναιγιάλειο και στον Διαγόρα ο Σάκης Θεοδοσιάδης, που επίσης έχει θητεύσει στην ομάδα του Αιγίου, αλλά και στην Καλαμάτα.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News