Νέα «βόμβα» από τον Διαγόρα!
Μια ακόμα πολύ καλή μεταγραφή για τον Διαγόρα, που μαζεύει την αφρόκρεμα της περιοχής
![Νέα «βόμβα» από τον Διαγόρα! Διαγόρα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/08/skepetaris-873x432.jpeg)
Σπουδαία μεταγραφή για τον Διαγόρα (ακόμα μία), που ενέταξε στο δυναμικό του τον Γιάννη Σκεπετάρη! Ο νεαρός αγωνίστηκε πέρυσι στην Αχαϊκή και προέρχεται από τη Θύελλα. Ο Σκεπετάρης έχει γεννηθεί στις 24/4/2000 αγωνίζεται ως ακραίος επιθετικός και πέρυσι με τους κοκκινόμαυρους έπαιξε σε 9 παιχνίδια στο πρωτάθλημα της Super League 2. Η ανακοίνωση!
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News