Νέος πρόεδρος και νέο ΔΣ στον ΑΠΟ Αρόης
Τη θέση του προέδρου του συλλόγου ανέλαβε ο Αλέξανδρος Κατσιφάρας
![Νέος πρόεδρος και νέο ΔΣ στον ΑΠΟ Αρόης ΑΠΟ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/07/248296498_588951552256158_4254284356111238644_n-e1657279095319-873x432.jpg)
Νέο ΔΣ και νέα εποχή για τον ΑΠΟ Αρόης, παρά τον υποβιβασμό της ομάδας στη Β’ Κατηγορία. Τη θέση του προέδρου του συλλόγου ανέλαβε ο Αλέξανδρος Κατσιφάρας. Αναλυτικά το νέο ΔΣ, όπως συγκροτήθηκε σε σώμα:
Πρόεδρος: Αλέξανδρος Κατσιφάρας.
Αντιπρόεδρος: Δημήτριος Κατσιφάρας.
Γενικός Γραμματέας: Νικόλαος Καραγιάννης.
Ειδικός Γραμματέας: Παύλος Παυλής.
Ταμίας: Βασίλειος Δρούκας.
Μέλη: Χρυσοβαλάντης Καραΐσκος, Παναγιώτης Κωστόπουλος.
«Σας ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη σας και ελπίζουμε ότι, στους εξαιρετικά δύσκολους καιρούς που διανύουμε, οι προσπάθειές για βελτίωση – αναβάθμιση του ομίλου μας, θα μας βρουν ενωμένους», αναφέρει η ανακοίνωση.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News