Ο Αίολος Αγυιάς ανακοίνωσε και Κουρτσούνη
Μια «γεμάτη» ομάδα είναι ο Αίολος Αγυιάς, με το γυναικείο τμήμα βόλεϊ του συλλόγου να προσθέτει στις τάξεις του και την ακραία Κωνσταντίνα Κουρτσούνη.
![Ο Αίολος Αγυιάς ανακοίνωσε και Κουρτσούνη Κουρτσούνη](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/10/244421649_321147326322201_4766828000540551091_n-873x432.jpg)
Ο Αίολος Αγυιάς ανακοίνωσε την απόκτηση της Κωνσταντίνας Κουρτσούνη. Είναι γεννημένη το 2000, αγωνίζεται στην θέση της ακραίας και είναι φοιτήτρια Ιατρικής. Ο Αίολος Αγυιάς ευχαριστεί τον Σπαρτιατικό για την συνεργασία στην πραγματοποίηση της προσθήκης.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News