Ο Αίολος Αγυιάς ευχαρίστησε τους 4 «πρώην»
Ανακοίνωση με την οποία αποχαιρέτισε και ευχαρίστησε 4 πρώην παίκτες του εξέδωσε ο Αίολος Αγυιάς.
![Ο Αίολος Αγυιάς ευχαρίστησε τους 4 «πρώην» Αίολος Αγυιάς](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/08/berganelakis_aiolos_agias-650x480-1-650x432.jpg)
Με ανακοίνωση που εξέδωσε, ο Αίολος Αγυιάς ευχαρίστησε τους Φάνη Αρχιμανδρίτη, Κώστα Σουλιώτη, Χρήστο Τουλάτο και Απόστολο Βεργανελάκη για την συνεργασία που είχαν και τους ευχήθηκε καλή συνέχεια στην καριέρα τους. «Εννοείται ως η πόρτα του Αίολου Αγυιάς θα είναι πάντα ανοικτή γι΄ αυτούς», καταλήγει η ανακοίνωση.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News