Ο Αίολος Αγυιάς νίκησε 3-0 τον Ερυθρό Αστέρα
Ο Αίολος Αγυιάς πραγματοποίησε καλή εμφάνιση και πέτυχε τη νίκη απέναντι στον Ερυθρό Αστέρα.
![Ο Αίολος Αγυιάς νίκησε 3-0 τον Ερυθρό Αστέρα Αίολος Αγυιάς](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/02/FB_IMG_1644786337862.jpg)
Μετά τις γυναίκες, ακολούθησε η σπουδαία νίκη και της ομάδας των Παγκορασίδων του Αιόλου Αγυιάς. Συγκεκριμένα, το πατρινό συγκρκτημα νίκησε εκτός έδρας την ομάδα του Ερυθρού Αστέρα με 3-1 σετ (26-28, 25-17, 25-12, 25-19).
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News