Ο Αίολος ντέρμπι με τα Τρίκαλα
![Ο Αίολος ντέρμπι με τα Τρίκαλα ντέρμπι](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/09/1695223364479-873x432.jpg)
Ο Αίολος θα παίξει σήμερα ντέρμπι με τα Τρίκαλα στις 17.00 στο Δημοτικό κλειστό γυμναστήριο «Π. Αλεξιώτισσα» στο πλαίσιο της 20ής αγωνιστικής της National League 2.
Στόχος του είναι η νίκη για να διατηρηθεί στην 6άδα και σε θέση play-offs.
Τα άλλα σημερινά παιχνίδια ( έναρξη στις 17.00) έχουν ως εξής: Νίκη Βόλου-Βίκος Ιωαννίνων, Πανελλήνιος-Εθνικός, ΓΣ Σοφάδων-Εθνικός Λιβαδειάς. Αύριο η αγωνιστική θα ολοκληρωθεί με το παιχνίδι Ληξούρι-Πρωτέας Γρεβενών, το οποίο θα διευθύνουν οι Πλέγας, Θεοδοσόπουλος και Κωστής από την Πάτρα. Ρεπό θα κάνει η Νήαρ Ηστ.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News