Ο Αλ. Αναστασόβιτης στον Αρη Πατρών!
![Ο Αλ. Αναστασόβιτης στον Αρη Πατρών! ΑΝΑΣΤΑΣΟΒΙΤΗΣ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/10/rigopoulos-anastasopovitis-2-873x432.jpg)
Δεν άργησε να βρει τον επόμενο «σταθμό» της καριέρας του ο τερματοφύλακας Αλέξης Αναστασόβιτης ο οποίος μετά την αποχώρηση του από το Πάτραι, σήμερα συμφώνησε με τον Αρη Πατρών.
Πριν από λίγο έγινε η συνάντηση με τον τεχνικό διευθυντή του Αρη Πατρών, Γιάννη Ρηγόπουλο και οι δυο τους έδωσαν τα χέρια.
Ο Αλέξης Αναστασοβίτης μαζί με τον Παναγιώτη Σουγλέρη, αποτελούν ένα πολύ δυνατό δίδυμο τερματοφυλάκων στο πρωτάθλημα της Α΄ κατηγορίας ενώ θυμίζουμε πως προπονητής τερματοφυλάκων είναι ο Θανάσης Χάχαλης.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News