Ο ΑΟ Αιγιαλέων κράτησε και τον Ν. Μαυραγάνη
![Ο ΑΟ Αιγιαλέων κράτησε και τον Ν. Μαυραγάνη Αιγιαλέων](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/06/mayraganis-nikos-873x432.jpg)
Σε μία ακόμα κίνηση προχώρησε σήμερα η ομάδα βόλεϊ του ΑΟ Αιγιαλέων η οποία ανακοίνωσε την ανανέωση της συνεργασία της με τον κεντρικό Νίκο Μαυραγάνη.
Η ανακοίνωση αναφέρει: «Ο Α.Ο. Αιγιαλέων είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει ότι το κέντρο της ανδρικής μας ομάδας, θα συνεχίσει να ενισχύει και τη νέα σεζόν ο Νίκος Μαυραγάνης».
Θυμίζουμε ότι ήδη έχουν ανανεώσει οι Γιάννης Λιβαθηνός και Κώστα Βασιλάκο.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News