Ο ΑΟ Αιγιαλέων νίκησε τον Πανερυθραικό και έμεινε κατηγορία
![Ο ΑΟ Αιγιαλέων νίκησε τον Πανερυθραικό και έμεινε κατηγορία Αιγιαλέων](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/11/1664559709665-873x432.jpg)
Πραγματοποιώντας σπουδαία εμφάνιση, η ομάδα βόλεϊ του ΑΟ Αιγιαλέων η οποία νίκησε πριν λίγο εκτός έδρας με 3-0 (25-20, 25-21, 25-20) σετ, τον Πανερυθραϊκό, στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής των πλέι-άουτ και έκανε το 2-0 στη σειρά με αποτέλεσμα να παραμείνει στην κατηγορία.
ΑΟ ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ (Παπαδόπουλος): Λιβαθηνός, Μαυραγάνης, Μούρτζης, Βασιλάκος, Δρακόπουλος, λίμπερο ο Σύρος και ο Αλιάι.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News