Ο Απόλλων για το κρούσμα κορονοϊού
«Ακολουθούνται όλα όσα προβλέπονται από το Υγειονομικό Πρωτόκολλο»
![Ο Απόλλων για το κρούσμα κορονοϊού Απόλλων](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/11/DSC_6457-873x432.jpg)
Μέλος του Απόλλωνα βρέθηκε θετικό στον κορονοϊό και οι «μελανόλευκοι» εξέδωσαν την εξής ανακοίνωση:
«Με αίσθημα κοινωνικής ευθύνης η ΚΑΕ Απόλλων Oscar ανακοινώνει, ότι σε προγραμματισμένο έλεγχο ανίχνευσης για Covid-19, μέλος της Ομάδας μας διεγνώσθη θετικός.
Η κατάστασή του παρακολουθείται από τους ειδικούς και από το ιατρικό επιτελείο μας. Παράλληλα έχουν ενημερωθεί οι αρχές και ακολουθούνται όλα όσα προβλέπονται από το Υγειονομικό Πρωτόκολλο. Η οικογένεια του Συλλόγου εύχεται στον ασθενή ταχεία ανάρρωση».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News