Ο Γλαύκος ανανέωσε με Σταθόπουλο
Παίκτης του Γλαύκου θα είναι και τη νέα σεζόν ο Δημήτρης Σταθόπουλος.
![Ο Γλαύκος ανανέωσε με Σταθόπουλο Γλαύκος](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/07/217732931_2985717388344010_5919279429820333155_n-e1626777528323-765x432.jpg)
Ο Γλαύκος ανακοίνωσε την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Δημήτρη Σταθόπουλο. Η σχετική ανακοίνωση αναφέρει τα εξής: «Ο νεαρός Χαλκιδαίος γκαρντ θα συνεχίσει και την νέα σεζόν με την ομάδα μας μιας και η περσινή προσθήκη του δεν ολοκληρώθηκε αγωνιστικά λόγω της Πανδημίας. Του ευχόμαστε Υγεία πάνω απ΄ όλα και καλή αγωνιστική σεζόν με επιτυχίες τόσο σε ομαδικό όσο και σε προσωπικό επίπεδο».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News