Ο Κωνσταντίνος Βασιλείου ντεμπούτο στο World League
Ετοιμος για την παρθενική διαιτητική του παρουσία σε παιχνίδι World League είναι ο Κωνσταντίνος Βασιλείου, με την πορεία του διεθνή πατρινού ρέφερι να είναι σταθερά ανοδική.
![Ο Κωνσταντίνος Βασιλείου ντεμπούτο στο World League Βασιλείου](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/03/259659604_1063653484394682_5752818618065536729_n.jpg)
Στη Μπρατισλάβα βρίσκεται η Εθνική ομάδα πόλο της Σερβίας για το παιχνίδι της με την Σλοβακία στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής του World League των Ανδρών. Η είδηση είναι ότι η νέα γενιά των «πλάβι» παρουσιάζεται στο υγροστιβικό κοινό με πατρινή διαιτησία. Ο λόγος για τον ανερχόμενο Κωνσταντίνο Βασιλείου, τον διεθνή πατρινό ρέφερι, ο οποίος θα κάνει ντεμπούτο σε αγώνα World League. Και εις ανώτερα!
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News