Ο κόσμος διψάει για ντέρμπι με σημασία, ΕΑ Παραλίας-Αστέρας Τέμενης ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
![Ο κόσμος διψάει για ντέρμπι με σημασία, ΕΑ Παραλίας-Αστέρας Τέμενης ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ κόσμος](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/06/1685556687070-2-873x432.jpg)
Στον 2ο τελικό των play-offs της Α1 Κατηγορίας της ΕΣΚΑ-Η, ΕΑ Παραλίας-Αστέρας Τέμενης (75-65) το Δημοτικό κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων γέμισε!
Και γέμισε γιατί ο κόσμος διψάει για ντέρμπι με σημασία. Για την ιστορία να αναφέρουμε ότι η ΕΑ Παραλίας με τη νίκη της ισοφάρισε σε 2-0 τις νίκες δίνοντας πολύ μεγάλο ενδιαφέρον στη σειρά.
Θυμίζουμε ότι ο 3ος τελικός θα γίνει την Κυριακή 4 Ιουνίου στις 19.00 στο Δημοτικό κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, το οποίο χρησιμοποιεί ως έδρα ο Αστέρας Τέμενης.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News