Ο ΟΠΑΘΑ μπήκε με το αριστερό – Φωτογραφίες
Ηττα για τον ΟΠΑΘΑ από τον Αργη Καλαμάτας στο ξεκίνημα των φετινών αγωνιστικών υποχρεώσεων της πατρινής ομάδας…
![Ο ΟΠΑΘΑ μπήκε με το αριστερό - Φωτογραφίες ΟΠΑΘΑ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/09/DSC_7624-873x432.jpg)
Με ήττα με 16-5 απο τον Αργη Καλαματας ξεκίνησε ο ΟΠΑΘΑ τις υποχρεώσεις του στο φετινό πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής Ανδρών του πόλο. Τα 8λεπτα: 1-6, 0-1, 2-6, 2-3. Τα γκολ του ΟΠΑΘΑ πέτυχαν οι Τυροδήμος 1, Μηλιτσόπουλος 1, Πατήλας 2 και Παπαγεωργίου 1.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News