Ο Προμηθέας ανακοίνωσε τον Τ. Φρέιζερ
![Ο Προμηθέας ανακοίνωσε τον Τ. Φρέιζερ Προμηθέας](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/12/tim-frazier-1-2-873x432.jpg)
Πριν από λίγη ώρα η ΚΑΕ Προμηθέας ανακοίνωσε την απόκτηση του 34χρονου γκαρντ, Τιμ Φρειζερ ο οποίος γνωρίζει καλά τα μέρη μας, δεδομένου πως την περσινή αγωνιστική περίοδο αγωνίστηκε στην AEK στο πρώτο μισό της σεζόν -ακολούθως φόρεσε τη φανέλα της Στρασμπούρ στη Γαλλία.
“H KAE Προμηθέας βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την απόκτηση του Tim Frazier, ο οποίος έρχεται για να ενισχύσει την περιφέρεια της ομάδας μας για το υπόλοιπο της αγωνιστικής περιόδου 2023-24” αναφέρει η σχετική ανακοίνωση.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News