Οι αθλητές του ΝΟΠ διακρίσεις και στη 1η Χειμερινή Ημερίδα κατηγόριων

ΝΟΠ

Ο Ναυτικός Ομιλος Πατρών, συμμετείχε στην 1η Χειμερινή Ημερίδα Αγωνιστικών και Προαγωνιστικών κατηγοριών που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο στην Πάτρα και υπήρξαν πολλές διακρίσεις.

 

Αναλυτικά οι συμμετοχές:

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ

  • Βασιλοπούλου Ιουλία 50μ, 100μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο, 50μ πεταλούδα
  • Γεωργοπούλου Αναστασία 100μ ελεύθερο, 50μ, 100μ, 200μ πρόσθιο
  • Γκόλια Ελένη-Ηλιάνα 50μ, 100μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο, 50μ πεταλούδα
  • Διδάχου Χαρίκλεια 50μ, 100μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο, 50μ πεταλούδα
  • Δράκου Θεοδώρα 50μ πεταλούδα
  • Καφεντζή Ευαγγελίνα 50μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο
  • Κέκη Αθανασία 100μ ελεύθερο, 50μ, 100μ, 200μ πρόσθιο
  • Μπάρλου Χαρίκλεια 200μ, 400μ, 800μ ελεύθερο, 100μ πεταλούδα
  • Παπαδημητροπούλου Παναγιώτα 800μ ελεύθερο, 50μ, 100μ, 200μ πεταλούδα
  • Ριτσινιά Ιωάννα 200μ, 400μ, 800μ ελεύθερο, 100μ ύπτιο
  • Τάτσιου Βασιλική 100μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο, 50μ πεταλούδα
  • Τζόλα Ιουλιανή 50μ, 100μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο, 50μ πρόσθιο

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓΟΡΙΑ

  • Βαλλιανάτος Γεώργιος 100μ, 200μ ελεύθερο, 100μ ύπτιο
  • Βασιλακόπουλος Διονύσιος 50μ, 100μ, 200μ πρόσθιο
  • Βουκελάτος Χρήστος 50μ, 100μ ελεύθερο, 50μ, 100μ πεταλούδα
  • Ζαχιώτης Αριστείδης 50μ, 100μ ύπτιο, 100μ πεταλούδα, 200μ μικτή
  • Κανταράκης Κωνσταντίνος 100μ ελεύθερο, 50μ, 100μ ύπτιο, 50μ πεταλούδα
  • Καρακίτσος Αργύριος 50μ, 100μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο
  • Μερτσόπουλος Χρήστος 200μ, 400μ, 800μ ελεύθερο, 100μ πεταλούδα
  • Παπανδρικόπουλος Εμμανουήλ 400μ ελεύθερο, 50μ, 100μ, 200μ πρόσθιο
  • Σκεπαρνιάς Νικόλαος 100μ ελεύθερο, 50μ, 100μ, 200μ ύπτιο
  • Τόλιας Δημήτριος 50μ ελεύθερο, 50μ, 100μ πεταλούδα, 100μ πρόσθιο
  • Τσάμης Αθανάσιος 50μ, 100μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο, 50μ πεταλούδα
  • Τσόγκας Κυριάκος 200μ ελεύθερο, 50μ, 100μ, 200μ πρόσθιο

ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ

  • Αρωνιάδα Αναστασία 50μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο
  • Γαλάνη Μάρθα 100μ ελεύθερο, 50μ πρόσθιο
  • Καραβά Ξένια 100μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο
  • Κοσμοπούλου Δωροθέα 100μ ελεύθερο, 100μ ύπτιο, 200μ μικτή
  • Ντάβλα Αικατερίνη 50μ, 100μ ελεύθερο, 50μ πεταλούδα
  • Νταλαχάνη Δήμητρα 100μ ελεύθερο, 100μ ύπτιο
  • Παπαδοπούλου Ευγενία 50μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο
  • Πετροπούλου Καλλιόπη 50μ ύπτιο, 50μ πρόσθιο
  • Πετσάλη Λυδία 50μ ελεύθερο, 50μ πρόσθιο
  • Πολυδώρου Κωνσταντίνα 50μ, 100μ πρόσθιο
  • Σούλη Δήμητρα 50μ, 100μ ελεύθερο, 50μ πρόσθιο
  • Στεφανίδη Ζωή 50μ, 100μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο
  • Χατζή Ευαγγελίνα 50μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο
  • Χεινοπώρου Αριάδνη 50μ ελεύθερο, 100μ ύπτιο, 50μ πεταλούδα
  • Γερμανού Ευφροσύνη 50μ, 100μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο

ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓΟΡΙΑ

  • Αναγνωστόπουλος Παν.-Τηλέμαχος 100μ, 200μ ελεύθερο, 50μ πεταλούδα
  • Αρωνιάδας Θεοφάνης 50μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο
  • Βαζάκης Γεώργιος 50μ ελεύθερο, 50μ πρόσθιο
  • Βόγλης Δημήτριος 50μ, 100μ ελεύθερο, 100μ πρόσθιο
  • Γιαννακόπουλος Παναγιώτης 100μ ελεύθερο, 50μ πεταλούδα
  • Ζαφείρης Κωνσταντίνος 100μ ελεύθερο, 50μ, 100μ ύπτιο
  • Ιλιάζι Άλεξ 50μ, 100μ ελεύθερο, 50μ πεταλούδα
  • Καζανάς Κωνσταντίνος 50μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο
  • Καλιακούδας Νικόλαος 100μ, 200μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο
  • Πανέτας Δημήτριος 50μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο
  • Παπαδημητρόπουλος Γεώργιος 100μ ελεύθερο, 100μ ύπτιο, 50μ πεταλούδα
  • Παπανικολόπουλος Παναγιώτης 50μ πεταλούδα, 50μ πρόσθιο
  • Πετσάλης Θεόφιλος 50μ ελεύθερο, 50μ πρόσθιο
  • Πέττας Θεόδωρος 50μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο, 50μ πεταλούδα
  • Πέττας Παναγιώτης 50μ ελεύθερο, 50μ πρόσθιο
  • Σαββόπουλος Σάββας 50μ, 100μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο
  • Φωτόπουλος Γεώργιος 50μ, 100μ ελεύθερο
  • Χασάμπαλης Ανδρέας 50μ ελεύθερο, 50μ ύπτιο

Προπονητές: Μήτρακας Ελευθέριος, Σαλογιάννης Ιωάννης, Παστού Νικολέτα

Ακολουθείστε τις ειδήσεις του pelop.gr στο

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments