Οι γυναίκες του Ερυθρού Αστέρα πήραν το τοπικό ντέρμπι
![Οι γυναίκες του Ερυθρού Αστέρα πήραν το τοπικό ντέρμπι Αστέρα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/03/asterasermis-873x432.jpg)
Η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του Ερυθρού Αστέρα πήρε το τοπικό ντέρμπι της 6ης αγωνιστικής της Β΄ Εθνικής, καθώς νίκησε με 3-0 (25-17,25-18,26-24) σετ, τον Ερμή Πατρών.
Η ομάδα του Χρήστου Καράβολα ήταν καλύτερη σε όλους τους τομείς, πήρε δίκαια τους 3 βαθμούς και παραμένει στην 3η θέση της βαθμολογίας.
ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (Καράβολας) : Ελ. Κόλλια , Ηλιοπούλου, Τριαντοπούλου, Τζιουβάρα, Κατσιμήγα, Ραζακλή, Κασπίρη Μ. (λίμπερο)/Μποτσάκη, Μαυρομμάτη, Κοτσόκολου, Κασπίρη Σ., Σταθοπούλου, Στυλιανοπούλου (λίμπερο) .
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News