Οι Κορασίδες έστειλαν το μήνυμα για το μέλλον της ΕΣΚΑ-Η – Φωτογραφίες
Οι Κορασίδες της ΕΣΚΑ-Η έστειλαν το μήνυμα προς όλους για την επόμενη ημέρα του τοπικού μπάσκετ, μια ημέρα όπου η γυναικεία καλαθοσφαίριση θα έχει ξεχωριστή θέση!
Αναμνηστική φωτογραφία για τις Κορασίδες της ΕΣΚΑ-Η
Το μπάσκετ είναι γιορτή, είναι ένα απολαυστικό παιχνίδι για αγόρια και κορίτσια κι έτσι ακριβώς θα αντιμετωπίζεται από εδώ και πέρα σε επίπεδο ΕΣΚΑ-Η και κυρίως μετά την αλλαγή σελίδας που θα γίνει στην Ενωση στις 11 Μαϊου!
Οι εικόνες από το All Star Game των Κορασίδων που πραγματοποιήθηκε απόψε στο «Promitheas Park» μιλούν από μόνες τους, με τα νέα κορίτσια από τις ομάδες της περιοχής μας να προσφέρουν όμορφο θέαμα και να αποκτούν πολύτιμες εμπειρίες.
Για την ιστορία – αν και σε αυτές τις περιπτώσεις το σκορ περνάει σε δεύτερη μοίρα, καθώς δεν υπάρχουν επί της ουσίας νικητές και ηττημένοι – η Κόκκινη Ομάδα νίκησε με 53-52 την Μπλε.
Διαιτητές: Τσακιράκη-Κουτσαντώνης. Τα 10λεπτα: 12-19, 12-13, 15-14, 13-7. ‘