Οι νικητές στο 3ο Errea Open Junior -ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
Γεωργαντά/Παυλοπούλου και Καρδούλιας/Σπύρου
![Οι νικητές στο 3ο Errea Open Junior -ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ERREA](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/07/unnamed-2o-873x432.jpg)
Ολοκληρώθηκε το 3ο Errea Open Junior στο μπιτς-βόλεϊ στις εγκαταστάσεις του Patras Beach House. Στα κορίτσια (Κ19) νικήτριες ήταν οι Γεωργαντά/Παυλοπούλου, που επικράτησαν 2-0 σετ των Γιαλαμά/Σκουλούδη. Στα αγόρια νικητές ήταν οι Καρδούλιας/Σπύρου, που επικράτησαν 2-1 σετ των Εκμετσόγλου/ Πετρόπουλου.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News