Ολα τα αποτελέσματα σε όλους τους Ομίλους στη Γ’ Εθνική

image 627488

1ος όμιλος – 7η αγωνιστική

Εθνικός Σοχού-Νέστος Χρυσούπολης 0-0

ΑΕ Εύοσμου-Αλεξανδρούπολη FC 2-2

Πανδραμαϊκός-ΑΕ Διδυμοτείχου 1-0

Ορφέας Ξάνθης-Αετός Οφρυνίου 1-0

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Άρης Αβάτου 0-3

Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Αμπελοκήπων 2-0

Ηρακλής-Αναγέννηση Θαλασσιάς 5-0 (24/4)

Ελπίδα Σαπών-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α

2ος όμιλος – 7η αγωνιστική

ΠΑΟ Κουφαλίων-Μακεδονικός 0-0

Εθνικός Γιαννιτσών-Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0

Αετός Βαρβάρας-Εδεσσαϊκός 2-1

ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-0

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας 0-1

Θύελλα Σαρακηνών-Νίκη Αγκαθιάς 2-0

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 7-0

Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

3ος όμιλος – 7η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά-Μακεδονικός Φούφα 3-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αετός Μακρυχωρίου 0-1

ΑΟ Σελλάνων-Αναγέννηση Καρδίτσας 0-2

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-ΠΟ Ελασσόνας 2-1

Ερμής Αμυνταίου-ΑΣ Μετέωρα 2-0

ΑΕ Καρίτσας-Κοζάνη 2-0

Ηρακλής Λάρισας-Δίας Δίου 6-2

Ρεπό: ΠΟ Φήκης

4ος όμιλος – 7η αγωνιστική

Φωκικός-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-0

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Θησέας Αγριάς 2-1

Δήμητρα Ευξεινούπολης-ΑΠΟ Αταλάντη 1-1

Νέα Αρτάκη-Ηρακλής Ψαχνών 1-0

Οπούντιος Μαρτίνου-ΓΣ Αλμυρού 0-3 α.α

Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

5ος όμιλος – 6η αγωνιστική

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Θύελλα Κατσικάς 4-1

Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης-Αμβρακικός Λουτρού 0-1

Παναγρινιακός-ΠΑΣ Θύελλα 1-1

Κέρκυρα-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1

ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΕ Μεσολογγίου 0-0

ΟΦΑΜ-ΑΕ Λευκίμμης 0-1

Αναγέννηση Άρτας-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-0

6ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Προοδευτική-ΑΕ Μυκόνου 1-0

Μαρκό-Ηλιούπολη 0-2

Χαραυγιακός-Φωστήρας 2-1

Εθνικός-Πανιώνιος 1-1

Αήττητος Σπάτων-ΑΕ Μοσχάτου 0-0

Ρεπό: Πανναξιακός

7ος όμιλος – 7η αγωνιστική

Πανναυπλιακός-ΠΑΟ Ρουφ 1-2

Πανγυθεατικός-Ερμιονίδα 0-2

Κορωνίδα Κοιλάδας-Άρης Σκάλας 0-0

Παναρκαδικός-Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2-0

Ερμής Μελιγούς-Άγιος Ιερόθεος 1-4

Κηφισιά-Μολαϊκός 2-1

Ρεπό: Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

8ος όμιλος – 7η αγωνιστική

Ακράτητος-ΑΟ Πυλίου Κω 1-0

Αιολικός-Αετός Λουτρών 2-1

Αίας Σαλαμίνας-Αστέρας Βάρης 0-0

Κερατσίνι-Θύελλα Ραφήνας 0-2

ΑΟ Καραβάς-Πυθαγόρας 3-0

ΑΠΕ Μικρασιατική-Πανελευσινιακός αναβλ.

9ος όμιλος – 7η αγωνιστική

ΠΑΟ Βάρδας-ΑΠΣ Ζάκυνθος 1-1

ΑΟ Τσιλιβή-Αίας Γαστούνης 2-2

Παναιγιάλειος-Εθνικός Σκουλικάδου 0-1

Πάμισος Μεσσήνης-Παλληξουριακός 0-0

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ναυπακτιακός Αστέρας 0-3

Αχαϊκή-Θύελλα Πατρών 2-1

Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου

10ος όμιλος – 7η αγωνιστική

Ατσαλένιος-Άγιος Νικόλαος 2-1

Αναγέννηση Ιεράπετρας-Αστέρας Ρεθύμνου 3-4

Γιούχτας-Πόρος 0-0

Ηρόδοτος-Αλμυρός 1-1

Πλατανιάς-Άρης Σούδας 0-1

ΑΟ Δαμάστα-ΑΕ Νεάπολης 1-2

Ρεθυμνιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-2

Άρης Ρεθύμνου-ΑΟ Παλαιόχωρας Ματαιώθηκε

Ακολουθήστε το Pelop.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ


ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ