Πάλεψε στο α΄ ημίχρονο η Ακαδημία των Σπορ

Η Ακαδημία των Σπορ πάλεψε στο α΄ ημίχρονο στο παιχνίδι με τον Λεωνίδα Αγίων Αναργύρων, όμως δεν άντεξε στην επανάληψη με αποτέλεσμα να ηττηθεί.

Πάλεψε στο α΄ ημίχρονο η Ακαδημία των Σπορ Η Ακαδημία των Σπορ έπαιξε χθες κόντρα στον Λεωνίδα

Πολύ καλή εμφάνιση πραγματοποίησαν το Σάββατο στο Κουκούλι, ιδιαίτερα στο α΄  ημίχρονο για τα κορίτσια της Ακαδημίας των Σπορ,  όμως δεν άντεξαν στο β΄ ημίχρονο και ηττήθηκαν από την ομάδα του Λεωνίδα Αγ. Αναργύρων με σκορ 15-24. Παρόλα αυτά είχαν αρκετά καλά διαστήματα τόσο στην άμυνα όσο και στην επίθεση,  αλλά δεν άντεξαν την πίεση των αντιπάλων τους  ιδιαίτερα στο β΄ ημίχρονο. Αρκετά καλή παρουσία είχαν οι τερματοφύλακες της Πατρινής ομάδας Παλαιολόγου και Στελλάτου. Διαιτήτευσαν οι: Αβράμης-Χρόνης. Πέναλτι: 1/1-4/7. Δίλεπτες αποβολές: 5-4. Τα 5λεπτα: 1-3, 3-5, 4-6, 6-9, 7- 10, 8-11 (ημ.), 9-15, 11-18, 12 -19, 12-21, 14-22, 15-24.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ (Βάσω Βουκελάτου): Παλαιολόγου, Παπαγιαννοπούλου 3, Αβράμη, Στεμιτσιώτη 1, Φαρμάκη 1, Παναγιωτακοπούλου, Κωτσοπούλου Αναστασοπούλου, Αποστολόπουλου, Στελλάτου, Ρώση 4, Ξηναταροπούλου 6.