Πάτρα: Χωρίς νερό την Πέμπτη σε Παυλόκαστρο και Θέα
Σύμφωνα με ανακοίνωση της ΔΕΥΑΠ, από τις 9 το πρωί έως τις 2 το μεσημέρι, θα υπάρξει πλημμελής έως και πλήρης διακοπή υδροδότησης σε Παυλόκαστρο και Θέα.
![Πάτρα: Χωρίς νερό την Πέμπτη σε Παυλόκαστρο και Θέα Παυλόκαστρο](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/09/ergasies-diakopi-kykloforias-873x432.jpg)
Προγραμματισμένες εργασίες στο δίκτυο ύδρευσης στην περιοχή Παυλόκαστρο και στο τμήμα της Θέας (της Δημοτικής Ενότητας Μεσσάτιδας), που βρίσκεται εκατέρωθεν της οδού Γεωργαντοπούλου, θα πραγματοποιηθούν αύριο Πέμπτη 21/09/2023.
Λόγω των εργασιών, ανακοινώνεται ότι από τις 9 π.μ. έως τις 2 μ.μ., τη συγκεκριμένη μέρα, θα υπάρξει πλημμελής έως και πλήρης διακοπή υδροδότησης στις προαναφερόμενες περιοχές.
«Από την Υπηρεσία θα καταβληθεί προσπάθεια για μείωση του χρόνου διακοπής υδροδότησης. Η ΔΕΥΑΠ παρακαλεί, να περιορίζεται η κατανάλωση νερού σε όσο το δυνατόν χαμηλότερα επίπεδα και ζητά την κατανόηση των συμπολιτών», αναφέρεται σε ανακοίνωση.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News