Εκλογές 2023 – Πάτρα: Ο Ανδρέας Κατσανιώτης συζητά με τις γυναίκες την Τρίτη 25 Απριλίου
Με σύνθημα «Ισχυρή Εκπροσώπηση για την Αχαΐα», Ο Υφυπουργός Εξωτερικών και υποψήφιος βουλευτής Αχαΐας της Νέας Δημοκρατίας, Ανδρέας Κατσανιώτης, ξεκινά την προεκλογική του εκστρατεία με μια ιδιαίτερη συγκέντρωση για τις γυναίκες.
![Εκλογές 2023 - Πάτρα: Ο Ανδρέας Κατσανιώτης συζητά με τις γυναίκες την Τρίτη 25 Απριλίου Ανδρέας Κατσανιώτης](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/04/prosklisi-873x432.jpeg)
Με την εκδήλωση «Συζητάμε με τις Γυναίκες», ξεκινά την προεκλογική του εκστρατεία ο Υφυπουργός Εξωτερικών και υποψήφιος βουλευτής, Ανδρέας Κατσανιώτης .
Με σύνθημα «Ισχυρή Εκπροσώπηση για την Αχαΐα», Ο Υφυπουργός Εξωτερικών και υποψήφιος βουλευτής Αχαΐας της Νέας Δημοκρατίας, Ανδρέας Κατσανιώτης, ξεκινά την προεκλογική του εκστρατεία με μια ιδιαίτερη συγκέντρωση για τις γυναίκες.
Η εκδήλωση με τίτλο «Συζητάμε με τις γυναίκες» θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 25 Απριλίου, στις 21:00 στο Dose (Ηρώων Πολυτεχνείου 50), και είναι μια ουσιαστική πρόσκληση σε διάλογο, που απευθύνει ο κ. Κατσανιώτης προς τις γυναίκες του νομού μας
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News