Πάτρα: Έκκληση για αίμα από το Σωματείο Οδηγών – Χειριστών του Δήμου «Ο Αγ. Χριστόφορος»
Πώς μπορείτε να βοηθήσετε.
![Πάτρα: Έκκληση για αίμα από το Σωματείο Οδηγών - Χειριστών του Δήμου «Ο Αγ. Χριστόφορος» Πάτρα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/08/metaggisi-aimatos-aima-873x432.jpg)
Το Σωματείο Οδηγών – Χειριστών Δήμου Πατρέων «Ο Άγιος Χριστόφορος» παρακαλεί άμεσα όποιον μπορεί να μεταβεί και να δώσει αίμα για τη μητέρα της συζύγου του συνάδελφού τους Γιώργου Aβραμόπουλου του Παναγιώτη, η οποία νοσηλεύεται στην Παθολογική Κλινική, του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου του Ρίου.
Το αίμα θα δοθεί για την κυρία Κωνσταντίνα Χριστοδούλου – Πιρπιρή.
Τηλέφωνο επικοινωνίας 6934287988.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News