Πάτρα: Μεταφέρθηκε το εκλογικό υλικό στα εκλογικά τμήματα ΦΩΤΟ
Από τα Παλαιά Σφαγεία
![Πάτρα: Μεταφέρθηκε το εκλογικό υλικό στα εκλογικά τμήματα ΦΩΤΟ Πάτρα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/10/patra-eklogiko-yliko-1-873x432.jpg)
Από τα ξημερώματα του Σαββάτου 7 Οκτωβρίου, εργαζόμενοι στο Δήμο μετέφεραν, με δημοτικά οχήματα, το εκλογικό υλικό (ψηφοδέλτια, κάλπες, παραβάν κλπ.) από τα Παλαιά Σφαγεία στα Εκλογικά Τμήματα, για τις αυριανές δημοτικές και περιφερειακές εκλογές.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News