Πάτρα: Ο Δήμος στηρίζει την κινητοποίηση του ΣΚΕΑΝΑ
Θα σβήσει τα φώτα κατά μήκος της διαδρομής που θα ακολουθήσει η πορεία.
![Πάτρα: Ο Δήμος στηρίζει την κινητοποίηση του ΣΚΕΑΝΑ Πάτρα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/02/dimos-skeana-maios-2020-873x432.jpg)
Η Δημοτική Αρχή της Πάτρας στηρίζει και θα συμμετέχει στην κινητοποίηση – διαμαρτυρία σχετικά με τις αυξήσεις στα τιμολόγια ηλεκτρικής ενέργειας, που διοργανώνει ο ΣΚΕΑΝΑ, αύριο, Τετάρτη 16 Φεβρουαρίου, στις 6 μ.μ., στην Πλατεία Γεωργίου.
Ο Δήμος, μετά από σχετικό αίτημα του ΣΚΕΑΝΑ, θα σβήσει τα φώτα κατά μήκος της διαδρομής που θα ακολουθήσει η πορεία και συγκεκριμένα στις οδούς Κορίνθου, Κολοκοτρώνη, Ρήγα Φεραίου, Γούναρη.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News