Πάτρα: Ο Κώστας Πελετίδης στο συνέδριο με θέμα «Ευεξία και Ψυχική Υγεία»
Απηύθυνε χαιρετισμό
![Πάτρα: Ο Κώστας Πελετίδης στο συνέδριο με θέμα «Ευεξία και Ψυχική Υγεία» Πάτρα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/10/peletidis-synedrio-psixiki-ygeia-2-873x432.jpg)
Ο Δήμαρχος Πατρέων, Κώστας Πελετίδης, παραβρέθηκε σήμερα (Σάββατο 8 Οκτωβρίου) το πρωί και χαιρέτισε στο συνέδριο με θέμα: «Ευεξία και Ψυχική Υγεία», στο πλαίσιο των διήμερων εκδηλώσεων που διοργανώνει η Περιφερειακή Ομοσπονδία Ατόμων με Αναπηρία Δυτικής Ελλάδας και Νοτίων Ιονίων Νήσων, με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Ψυχικής Υγείας.
Παρούσα στην εκδήλωση ήταν εκ μέρους της Δημοτικής Αρχής και η Αντιδήμαρχος Υγείας και Πρόνοιας, Βίβιαν Σαμούρη.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News