Πάτρα: Σήμερα η παρουσίαση του βιβλίου του Διονύση Μπονίκου
«Αν δεν με απατά η μνήμη μου. Η Ιατρική Σχολή της Πάτρας που έζησα», τιτλοφορεί το βιβλίο του Καθηγήτη Διονύση Μπονίκου.
![Πάτρα: Σήμερα η παρουσίαση του βιβλίου του Διονύση Μπονίκου Μπονίκου](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/05/mponikos-1-e1653291269153-873x432.jpg)
Το Ιατρικό Τμήμα του Πανεπιστημίου Πατρών και οι εκδόσεις Παρισιανου Α.Ε. μας προσκαλούν στην παρουσίαση του βιβλίου του Διονύση Σπ. Μπονίκου «Αν δεν με απατά η μνήμη μου. Η Ιατρική Σχολή της Πάτρας που έζησα».
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο Επιμελητήριο Αχαΐας (Ρήγα Φεραίου 57) σήμερα Τετάρτη 25/5/2022 στις 7.30 το απόγευμα.
Την παρουσίαση θα συντονίσει ο δημοσιογράφος Απόστολος Βουλδής. Θα μιλήσουν οι: Παναγιώτης Μέγας, Πρόεδρος Ιατρικού Τμήματος Πάτρας, Δημήτρης Σιαμπλής, Ομότιμος Καθηγητής Ιατρικού Τμήματος Πάτρας, Μαρία Μελαχροινού, Καθηγήτρια Ιατρικού Τμήματος Πάτρας, Κωνσταντίνος Μάγνης, Διευθυντής Σύνταξης της εφημερίδας «Πελοπόννησος» και ο συγγραφέας Διονύσης Σπ. Μπονίκος.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News