Πάτρα: Στήριξη Δ. Κατσικόπουλου στον Κώστα Σβόλη – Τι έγραψε σε μήνυμά του
Με ποιο τρόπο ανακοίνωσε την στήριξή του στον υποψήφιο δήμαρχο Πατρέων
![Πάτρα: Στήριξη Δ. Κατσικόπουλου στον Κώστα Σβόλη - Τι έγραψε σε μήνυμά του Πάτρα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/12/katsikopoulos-873x432.jpg)
Με ένα μήνυμα μέσα από τα social media και συγκεκριμένα μέα από μία ανάρτησή του στην προσωπική του σελίδα στο facebook ο Δημήτρης Κατσικόπουλος ανακοίνωσε την στήριξή του στον υποψήφιο δήμαρχο Κώστα Σβόλη στον δεύτερο γύρο της εκλογικής αναμέτρησης.
Συγκεκριμένα, ο κ. Κατσικόπουλος έκανε μία αναδρομή στο παρελθόν και συγκεκριμένα στο ’89 και τη συγκυβέρνηση ΝΔ και ΚΚΕ, θέτοντας παράλληλα το ερώτημα: “Θέλουμε ανάπτυξη στην Πάτρα ή Σόβιετ και Γκούλαγκ; Προτιμώ το πρώτο. Σβόλις λοιπόν χωρίς περιστροφές”.
Δείτε την ανάρτηση του Δημήτρη Κατσικόπουλου:
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News