Από το Τμήμα Πρασίνου της Διεύθυνσης Περιβάλλοντος Ενέργειας και Πρασίνου του Δήμου Πατρέων, γίνεται γνωστό, ότι εργαζόμενοι του Τμήματος, την Κυριακή 7 Φεβρουαρίου από τις 7.30 π.μ. έως την 1 μ.μ., θα προχωρήσουν στο κλάδεμα των ψηλών δέντρων με ειδικό καλαθοφόρο όχημα και εξειδικευμένο συνεργείο, στην οδό Κωνσταντινουπόλεωςαπό Φαβιέρου μέχρι Καρόλου,στηναριστερή πλευρά.
Παρακαλούνται οι δημότες για την διευκόλυνση των εργασιών να μην παρκάρουν τα αυτοκίνητα τους.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News