Πάτρα: Θέματα της Πιτίτσας στην ατζέντα της Περιφέρειας – Συνάντηση Προέδρου με Αντιπεριφερειάρχες
Στα γραφεία τους επισκέφτηκε ο Γ. Αλεξόπουλος τους Χ. Μπονάνο και Τ. Παπαδόπουλο.
![Πάτρα: Θέματα της Πιτίτσας στην ατζέντα της Περιφέρειας - Συνάντηση Προέδρου με Αντιπεριφερειάρχες Πιτίτσα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/03/%CE%A7%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82-%CF%84%CE%AF%CF%84%CE%BB%CE%BF-2-873x432.png)
Στον αντιπεριφερειάρχη Αχαΐας Χαράλαμπο Μπονάνο και συντονισμού Τάκη Παπαδόπουλου βρέθηκαν σήμερα το πρωί ο πρόεδρος της κοινότητας Πιτίτσας Ιωάννης Αλεξόπουλος μαζί με τον Δημοτικό Σύμβολο Θεόδωρο Ξυλιά για να συζητήσουν θέματα της τοπικής κοινότητας.
Ο πρόεδρος της Πιτίτσας κατέθεσε απόψεις σε θέματα ανάπτυξης και υποδομής της κοινότητας καθώς και της γύρω περιοχής. Επιπρόσθετα έγινε ειδική μνεία σε θέματα πολιτισμού. Ο κ. Αλεξόπουλος τόνισε: «Ευελπιστούμε ότι από την μεριά της περιφέρειας θα υπάρξει στήριξη στα θέματά μας».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News