Πατρινός διαιτητής έδειξε 22 φορές τη σέντρα!
Απίστευτο στατιστικό για τον νεαρό ρέφερι, που δεν προλάβαινε να δείχνει τη σέντρα
![Πατρινός διαιτητής έδειξε 22 φορές τη σέντρα! διαιτητής](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/05/1667746114074-873x432.jpg)
22 γκολ σε δύο παιχνίδια και από 11 μάλιστα σε κάθε ματς, σημειώθηκαν με τον ίδιο διαιτητή μέσα σε ένα 24ωρο!
Πρωταγωνιστής ο νεαρός ρέφερι Νίκος Δανιήλ, ο οποίος «σφύριξε» τους αγώνες Πετεινοί – Φλόγα Κάτω Καστριτσίου το Σάββατο 27/5 και Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου – Ρομαϊκός την επόμενη ημέρα.
Και στα δύο παιχνίδια σημειώθηκαν από 11 γκολ! Το πρώτο έληξε 6-5 και το δεύτερο 8-3, δείχνοντας συνολικά 22 φορές τη σέντρα, ανά 8,5 λεπτά κατά μέσο όρο!
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News