Πολυβόλο ο ΑΟ Αιγιαλέων!
Ανακοίνωσε και τον Γιώργο Καραγιάννη
![Πολυβόλο ο ΑΟ Αιγιαλέων! Πολυβόλο](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/08/239103926_2860346364226874_4348678615589646182_n-e1629743161995-873x432.jpg)
Με ρυθμούς…πολυβόλου οι ανακοινώσεις σήμερα του ΑΟ Αιγιαλέων. Προηγήθηκαν οι Διονύσης Δημησιάνος, Νίκος Μαυραγάνης και ακολούθησε ο Γιώργος Καραγιάννης. Αναλυτικά η ανακοίνωση για τον Γιώργο Καραγιάννη έχει ως εξής: «Τη στελέχωση του κέντρου της ανδρικής μας ομάδας συμπληρώνει ο νεαρός Γιώργος Καραγιάννης. Ο -ούτε- 20χρονος κεντρικός μπλοκέρ θα παραμείνει για 3η χρονιά στον Α.Ο. Αιγιαλέων με τη στήριξη του Προέδρου και των Προπονητών του. “Θεωρώ ότι η φετινή χρονιά θα είναι γεμάτη προκλήσεις, με πολύ ενδιαφέρον καθώς βρισκόμαστε σε μια νεοσύστατη κατηγορία με υψηλό ανταγωνισμό. Είμαι αισιόδοξος και ανυπομονώ να ξεκινήσει η φετινή σεζόν!”. Γιώργο, αγαπημένε μας βενιαμίν, η ομάδα σου, σού εύχεται καλή χρονιά με υγεία και επιτυχίες!»
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News