Πού θα γίνουν την Τρίτη ράπιντ τεστ στην Αχαϊα
Στο Επιμελητήριο Αχαΐας και στο Κέντρο Υγείας Αιγίου αύριο τα ράπιντ τεστ σε συνεργασία 6ης ΥΠΕ και ΕΟΔΥ.
![Πού θα γίνουν την Τρίτη ράπιντ τεστ στην Αχαϊα ράπιντ τεστ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/11/7-785x432.jpg)
Με σταθερούς ρυθμούς συνεχίζεται η διενέργεια δειγματοληπτικών ελέγχων (ράπιντ τεστ) προς το ευρύ κοινό εκ μέρους της 6η ΥΠΕ, σε συνεργασία με τον ΕΟΔΥ.
Αύριο Τρίτη 2 Νοεμβρίου θα διενεργηθούν δειγματοληπτικοί έλεγχοι στο Επιμελητήριο Αχαΐας (κατά το διευρυμένο ωράριο 8:30 με 20:30), στο οίκημα «ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΜΑΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΟΥ», του Κέντρου Υγείας Αιγίου (κατά τις ώρες 09:00 με 15:00) και στην πλατεία Παπανδρέου (κατά τις ώρες 09:00 με 14:30) για το ευρύ κοινό.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News