Πρωταθλητής Ελλάδας στους Νέους ο Κατόπης του ΠΟΠ!

Ο Αγγελος Σαρρής και ο Γιάννης Δαβαρίας τερμάτισαν στη 2η και 3η θέση

Σημαντική διάκριση για τον ΠΟΠ και τον αθλητή του Ανδρέα Κατόπη, ο οποίος κατέκτησε την πρώτη θέση και αναδείχθηκε πρωταθλητής Ελλάδας στην Αντοχή Νέων Ανδρών, στο πανελλήνιο πρωτάθλημα που διεξήχθη στη Χαλκιδική. Ο Αγγελος Σαρρής και ο Γιάννης Δαβαρίας τερμάτισαν στη 2η και 3η θέση!
Η Λυδία Μούτσιου του Rodilios Cycling Club πέρασε πρώτη τη γραμμή του τερματισμού και αναδείχθηκε πρωταθλήτρια Ελλάδος 2022 στην Αντοχή για την κατηγορία Νεανίδων.

Στη 2η θέση η Γλυκερία Αγγελάκη (ΤΑΛΩΣ ΑΝΕΚ LINES) και στην 3η η Κωνσταντίνα Φαρφαρα (ΑΕΚ Τριπολης Ποδηλασία)

Ακολουθήστε το Pelop.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις και τα νέα απο την Πάτρα

Ειδήσεις από την Πάτρα, την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο pelop.gr