Σ. Παπαδόπουλος: «Δεν μπορούμε να πάμε το ποδόσφαιρο μπροστά έτσι»

Απογοητευμένος από την ήττα, αλλά και την συμπεριφορά των γηπεδούχων ήταν ο Σούλης Παπαδόπουλος

Σύμφωνα με τον προπονητή της Παναχαϊκής, Σούλη Παπαδόπουλο, δεν κέρδισε η καλύτερη ομάδα στο παιχνίδι με την Ηλιούπολη.

«Κόντρα στη ροή του παιχνιδιού δεχθήκαμε ένα γκολ από δική μας λάθος απομάκρυνση και ένα εντυπωσιακό σουτ. Το δεύτερο είναι καθαρά τυχερό και εκεί που ήμασταν καλύτεροι και περιμέναμε να προηγηθούμε, βρεθήκαμε με 2-0 πίσω στο σκορ.

Πετύχαμε ένα γρήγορο γκολ, είχαμε καθολική υπεροχή στο δεύτερο ημίχρονο, ο αντίπαλος έπεφτε συνέχεια κάτω και δεν παίχτηκε καθόλου ποδόσφαιρο!

Παρόλα αυτά εμείς προσπαθήσαμε να παίξουμε ορθολογικά, εκτός από τα τελευταία λεπτά. Δεν γινόταν αλλιώς, πέταγαν μπάλες μέσα, δεν μπορούμε να πάμε το ποδόσφαιρο μπροστά έτσι. Συγχαρητήρια στον αντίπαλο αλλά δεν κέρδισε η καλύτερη ομάδα», δήλωσε μεταξύ άλλων.