Σπουδαία προσθήκη για την Αχαϊκή με Μητρόπουλο!
Ο Μίλτος είναι ένα παιδί μέσα από τα σπλάχνα της ομάδας και έχει τιμήσει την κιτρινόμαυρη φανέλα με επιτυχία στο παρελθόν
![Σπουδαία προσθήκη για την Αχαϊκή με Μητρόπουλο! Αχαϊκή](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/07/449849653-866151655533967-3680111443136651242-n-jpg-e1720380000734-873x432.webp)
Η διοίκηση της Αχαϊκής είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την 1η της φετινή μεταγραφή και δεν θα μπορούσε να είναι καλύτερη απο την επιστροφή του Αχαγιώτη ποδοσφαιριστή Μίλτου Μητρόπουλου.
Ο Μίλτος είναι ένα παιδί μέσα από τα σπλάχνα της ομάδας μας, έχει τιμήσει την κιτρινόμαυρη φανέλα με επιτυχία στο παρελθόν κ έχοντας αγωνιστεί σε μεγαλύτερες κατηγορίες επιστρέφει για να δώσει την ποιότητά του στο χώρο της μεσοεπιθετικής γραμμής .
Του ευχόμαστε να είναι υγιής πάνω από όλα κ πολλές επιτυχίες με την ομάδα μας
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News