Στην Ελεκίστρα και το Σούλι ο Ιάσων Φωτήλας
Ο βουλευτής της ΝΔ Ιάσων Φωτήλας βρέθηκε σήμερα στις πληγείσες περιοχές των Πατρών. Συνομίλησε με κατοίκους οι οποίοι υπέστησαν ζημιές από την πυρκαγιά.
![Στην Ελεκίστρα και το Σούλι ο Ιάσων Φωτήλας Φωτήλας](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/07/received_568682064506598-873x432.jpeg)
Στην Ελεκίστρα και στο Σούλι τις περιοχές που επλήγησαν από τη καταστροφική φωτιά της Τετάρτης, βρέθηκε ο Βουλευτής Αχαΐας της Νέας Δημοκρατίας Ιάσων Φωτήλας.
Ο κ Φωτήλας συνομίλησε με κατοίκους οι οποίοι υπέστησαν ζημιές στις περιουσίες τους από την πύρινη λαίλαπα.
Σε ανάρτηση του χθες έγραψε «Μπορεί λόγω ανειλημμένων υποχρεώσεων στη Βουλή να βρίσκομαι μακριά αλλά η σκέψη μου είναι κοντά σας…Ελπίδα μου και ευχή μου να αποφευχθούν τα χειρότερα.»,
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News