Στην Παναχαϊκή πήραν γεύση από τη Γ’ Εθνική…
Οι ειδικές συνθήκες που επικρατούν στο συγκεκριμένο πρωτάθλημα και οι έδρες «κλουβιά»
![Στην Παναχαϊκή πήραν γεύση από τη Γ' Εθνική... από](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/08/240898321_4435369246519214_4280870087140140017_n-e1630252520426-693x432.jpg)
Ανεξάρτητα του αποτελέσματος και της πρόκρισης της Παναχαϊκής, το προχθεσινό παιχνίδι με τον Φωστήρα στον Ταύρο ήταν και μία πρώτη «γνωριμία» με τη Γ’ Εθνική. Πήρε δηλαδή γεύση από τις συνθήκες που θα συναντήσει στο πρωτάθλημα. Με γήπεδα «κλουβιά», περίεργες έδρες και όλα τα σχετικά. Βέβαια το γήπεδο στον Ταύρο για τα δεδομένα της κατηγορίας μια χαρά είναι, αλλά ο αγωνιστικός χώρος έχει τα χάλια του!
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News