Στις 29 Μαρτίου το Πανμοβριακός- Πάτραι
![Στις 29 Μαρτίου το Πανμοβριακός- Πάτραι Πάτραι](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/02/1676818654983-873x432.jpg)
Το παιχνίδι για την προημιτελική φάση κυπέλλου της ΕΠΣ Αχαΐας, ανάμεσα στον Πανμοβριακού Ριολου και το Πάτραι που αρχικά ήταν προγραμματισμένο για αύριο, τελικά ορίστηκε για την Τετάρτη 29 Μαρτίου.
Μάλιστα, η διοίκηση του Πάτραι ευχαρίστησε την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣ Αχαΐας, αλλά και τον Πανμοβριακό για την θετική απάντηση στο αίτημα της Πατρινής ομάδας.
Ετσι, η ομάδα του Ριόλου ετοιμάζεται από χθες για το κρίσιμο ντέρμπι της Κυριακής με αντίπαλο την Αχαϊκή.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News