Στις εκθέσεις του «Ηδύφως» και στο «Πολύεδρο» η Κατερίνα Γεροπαναγιώτη και η Λυδία Καραθανασοπούλου
Ξεναγήθηκαν στους χώρους των δύο εκθέσεων.
![Στις εκθέσεις του «Ηδύφως» και στο «Πολύεδρο» η Κατερίνα Γεροπαναγιώτη και η Λυδία Καραθανασοπούλου εκθέσεις](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/05/geropanagioti-karathanasopoulou-1-873x432.jpg)
Δύο σημαντικές εκθέσεις οι οποίες είναι σε εξέλιξη και φιλοξενούνται αυτό το διάστημα στην πόλη μας, επισκέφθηκε το απόγευμα της Τρίτης 10 Μαΐου η πρόεδρος του Πολιτιστικού Οργανισμού Κατερίνα Γεροπαναγιώτη και η αντιπρόεδρος του Δ.Σ. Λυδία Καραθανασοπούλου.
Η πρόεδρος και η αντιπρόεδρος του Οργανισμού, επισκέφθηκαν την έκθεση των μελών της Φωτογραφικής Λέσχης Πάτρας «Ηδύφως», η οποία θα φιλοξενείται έως τις 19 Μαΐου στην αγορά «Αργύρη» και ξεναγήθηκαν στα εκθέματα από τον πρόεδρο της λέσχης κ. Παύλο Τουλιάτο.
Στη συνέχεια επισκέφθηκαν την ατομική έκθεση ζωγραφικής – χαρακτικής της Εύας Μελά, η οποία φιλοξενείται στο «Πολύεδρο» όπου ξεναγήθηκαν στο χώρο της έκθεσης από την υπεύθυνη κ. Όλγα Νικολοπούλου.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News