Συγκέντρωση της ΔΕΕΠ ΝΔ Αχαΐας τη Δευτέρα σε Ριόλο
Θα ακολουθήσουν αντίστοιχες συγκεντρώσεις στελεχών σε Κάτω Αχαΐα , Λάππα και Λουσικά.
![Συγκέντρωση της ΔΕΕΠ ΝΔ Αχαΐας τη Δευτέρα σε Ριόλο ΔΕΕΠ ΝΔ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/01/47910364-2897-4ef1-adc9-618121fb898d-873x432.jpg)
Συνεχίζεται με αδιάλειπτο ρυθμό η επικοινωνία με τους πολίτες σε όλα τα δημοτικά διαμερίσματα του Νομού Αχαΐας που ξεκίνησε η Διοικούσα Επιτροπή Εκλογικής Περιφέρειας Αχαΐας της Νέας Δημοκρατίας.
Επόμενος σταθμός ο Ριόλος σε συνεργασία με την δραστήρια ΔΗΜ.Τ.Ο. Ν.Δ. Δυτικής Αχαΐας είναι η συνδιοργάνωση της πρώτης συνάντησης Στελεχών από την περιοχή η οποία θα πραγματοποιηθεί αύριο Δευτέρα 25 Ιουλίου στις 9 το βράδυ στο καφενείο Νιφορόπουλου στο Ριόλο. Η συγκέντρωση αποτελεί την συνέχιση της εκστρατείας που αναπτύσσεται σε ολόκληρο τον Νομό για την προώθηση – ανάδειξη του μεταρρυθμιστικού κυβερνητικού έργου και την ετοιμότητα του κομματικού μηχανισμού.
Θα ακολουθήσουν αντίστοιχες συγκεντρώσεις στελεχών σε Κάτω Αχαΐα , Λάππα και Λουσικά.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News