Συλλυπητήρια του Εμπορικού Συλλόγου Πατρών για τον θάνατο του Σπύρου Αποστολίδη
Ο Σπύρος Αποστολίδης, ο οποίος έφυγε από τη ζωή, ήταν ένας από τους παλιότερους εμπόρους της πόλης ενώ λειτουργούσε στην Πάτρα το περίφημο κατάστημα «Φίνο».
![Συλλυπητήρια του Εμπορικού Συλλόγου Πατρών για τον θάνατο του Σπύρου Αποστολίδη Συλλυπητήρια](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/01/apostolidispano-873x432.jpg)
Την θλίψη του για τον θάνατο του Σπύρου Αποστολίδη εκφράζει ο Εμπορικός και Εισαγωγικός Σύλλογος Πατρών.
Όπως αναφέρουν σε μήνυμά τους: «Ο Πρόεδρος Κωνσταντίνος Ζαφειρόπουλος και το Διοικητικό Συμβούλιο του Εμπορικού Εισαγωγικού Συλλόγου Πατρών εκφράζουν την βαθιά τους θλίψη για την απώλεια του αγαπητού συνάδελφου και μέλους του Συλλόγου μας Αποστολίδη Σπύρου.
Ο Σπύρος Αποστολίδης, ο οποίος έφυγε από τη ζωή, ήταν ένας από τους παλιότερους εμπόρους της πόλης ενώ λειτουργούσε στην Πάτρα το περίφημο κατάστημα «Φίνο».
Εκφράζουμε τα θερμά μας συλλυπητήρια στους οικείους του».
Πάτρα: Έφυγε από τη ζωή η θρυλική μορφή του πατραϊκού εμπορίου Σπύρος Αποστολίδης – ΦΩΤΟ
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News