Τα βρίσκει σκούρα ο Παναιγιάλειος με τον Παλληξουριακό

Ισόπαλο 0-0 ολοκληρώθηκε το α’ ημίχρονο του αγώνα Παναιγιάλειος – Παλληξουριακός για την 5η αγωνιστική του 5ου ομίλου του μίνι πρωταθλήματος για την άνοδο στη Γ’ Εθνική.

Οι «μελανόλευκοι» είναι καλύτεροι από τον αντίπαλό τους, που προσπαθεί να σπάσει τον ρυθμό κάνοντας πολλές καθυστερήσεις.

Η μεγαλύτερη ευκαιρία του αγώνα χάθηκε στο 12′ όταν ο Γκάτσης δεν κατάφερε να σκοράρει από τη μικρή περιοχή μετά από σουτ του Α. Σπανού και απόκρουση του Σκάρπου.

Στα άλλα παιχνίδια του Ομίλου:

Λεωνίδιο – ΑΟ Λεβάντε 6-2 ΤΕΛΙΚΟ: 13’ Γεωργίτσης, 28’ Ντομαζέτι, 39’ Γιαννούσης, 43’ Κυρίου, 57’ Ρεντούλης, 74’ Μπαλαρίνης – 5′ Τζανάρη, 78’.